Observator » Ştiri sociale » Un autoturism a luat foc pe Drumul Naţional 1 la Otopeni

Un autoturism a luat foc pe Drumul Naţional 1 la Otopeni

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.04.2018, 07:32 | Modificat la 24.04.2018, 11:29

Din fericire, şoferul a ieşit la timp din maşină, iar echipajele de pompieri chemate în ajutor au stins flăcările care ieşeau de sub capotă.

Din fericire, şoferul a ieşit la timp din maşină, iar echipajele de pompieri chemate în ajutor au stins flăcările care ieşeau de sub capotă. Din cauza incidentului, în zonă s-a circulat cu mare dificultate. Se pare că incendiul a izbucnit din cauza unei defecţiuni tehnice.