Observator » Ştiri sociale » Un bărbat de 50 de ani a murit... la angajare

Un bărbat de 50 de ani a murit... la angajare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.03.2018, 16:17 | Modificat la 27.03.2018, 18:24

Caz şocant în Piteşti. Un bărbat de 50 de ani a murit în urmă cu scurt timp chiar înainte de a semna actele de angajare într-o fabrică de mobilă din localitate. Omul urma să înceapă lucrul peste câteva zile şi aştepta doar să i se întocmească documentele.