Observator » Ştiri sociale » Un detinut de la Penitenciarul Margineni s-a spanzurat in celula

Un detinut de la Penitenciarul Margineni s-a spanzurat in celula

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.05.2011, 06:09 | Modificat la 16.03.2017, 21:35

Un tanar de numai 20 de ani, inchis la penitenciarul Margineni s-a sinucis ieri in celula. Barbatul, condamnat pentru furt calificat, era in spatele gratiilor de doi ani si mai avea de ispasit inca doi.

Un tanar de numai 20 de ani, inchis la penitenciarul Margineni s-a sinucis ieri in celula. Barbatul, condamnat pentru furt calificat, era in spatele gratiilor de doi ani si mai avea de ispasit inca doi.