Observator » Ştiri sociale » Un deţinut şi-a luat viaţa în centrul de arest preventiv

Un deţinut şi-a luat viaţa în centrul de arest preventiv

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.09.2016, 07:29 | Modificat la 20.04.2017, 21:55

Anchetat pentru şase infracţiuni de furt şi conducere fără permis, tânărul de 33 de ani a fost găsit dimineaţa, fără suflare, de către poliţistul ce supraveghea deţinuţii.

Anchetat pentru şase infracţiuni de furt şi conducere fără permis, tânărul de 33 de ani a fost găsit dimineaţa, fără suflare, de către poliţistul ce supraveghea deţinuţii.