Observator » Ştiri sociale » Un elev de la scoala de politie s-a aruncat de la etaj

Un elev de la scoala de politie s-a aruncat de la etaj

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.02.2011, 19:12 | Modificat la 14.03.2018, 23:20

Un tanar din Arges, elev la scoala de politie din Campina, a murit in aceasta seara dupa ce a cazut de la etajul opt al unui bloc. Cel mai probabil e sinucidere, desi rudele nu isi explica motivele unui asemenea gest. Baiatul, care ar fi implinit in curand 21 de ani, s-a aruncat in gol de la balconul surorii sale, pe care o ajuta la treaba.

Un tanar din Arges, elev la scoala de politie din Campina, a murit in aceasta seara dupa ce a cazut de la etajul opt al unui bloc. Cel mai probabil e sinucidere, desi rudele nu isi explica motivele unui asemenea gest. Baiatul, care ar fi implinit in curand 21 de ani, s-a aruncat in gol de la balconul surorii sale, pe care o ajuta la treaba.