Observator » Ştiri sociale » Un fost miner din Petrila şi-a ucis soţia, apoi şi-a luat viaţa

Un fost miner din Petrila şi-a ucis soţia, apoi şi-a luat viaţa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.10.2016, 13:21 | Modificat la 01.12.2016, 15:30

O crimă descoperită în urmă cu puţin timp i-a şocat pe locuitorii din Petrila.Un fost miner şi-a ucis soţia. Bărbatul, în vârstă de 48 de ani, ar fi încercat apoi să se sinucidă dar a fost salvat iar acum este în spital.

O crimă descoperită în urmă cu puţin timp i-a şocat pe locuitorii din Petrila.Un fost miner şi-a ucis soţia. Bărbatul, în vârstă de 48 de ani, ar fi încercat apoi să se sinucidă dar a fost salvat iar acum este în spital.