Observator » Ştiri sociale » Un peste urias a fost prins in raul Dambovita

Un peste urias a fost prins in raul Dambovita

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.11.2011, 19:14 | Modificat la 31.03.2017, 00:10

Un peste urias a fost prins astazi in raul Dambovita si nu e poveste pescareasca! Captura a avut peste un metru si jumatate lungime si a fost nevoie de cativa barbati sa o aduca la mal. "Monstrul" a adunat intr-o clipa in jurul sau sute de curiosi.

Un peste urias a fost prins astazi in raul Dambovita si nu e poveste pescareasca! Captura a avut peste un metru si jumatate lungime si a fost nevoie de cativa barbati sa o aduca la mal. "Monstrul" a adunat intr-o clipa in jurul sau sute de curiosi.