Observator » Ştiri sociale » Un poliţist din Suceava a lăsat maşina de serviciu la o spălătorie auto, cu cheile în contact

Un poliţist din Suceava a lăsat maşina de serviciu la o spălătorie auto, cu cheile în contact

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.04.2016, 16:23 | Modificat la 20.01.2017, 21:30

Un poliţist din Suceava este cercetat disciplinar după ce, acum o săptămână şi jumătate, a lăsat maşina de serviciu la o spălătorie auto, cu tot cu cheile în contact. Şi a plecat!

Un poliţist din Suceava este cercetat disciplinar după ce, acum o săptămână şi jumătate, a lăsat maşina de serviciu la o spălătorie auto, cu tot cu cheile în contact. Şi a plecat!