AC Milan s-a impus cu 1-0 în confruntarea de acasă cu Napoli, partidă arbitrată de Istvan Kovacs.

la 13.04.2023, 00:38

La Milano, a marcat Bennacer în minutul 40. Istvan Kovacs l-a eliminat în minutul 74 pe Anguissa, de la Napoli. Partidele retur se vor disputa la 18 aprilie.

În celelalte două sferturi de finală, disputate marţi, Inter Milano a învins în deplasare Benfica, scor 2-0, şi Manchester City a câştigat cu 3-0 confruntarea cu Bayern Munchen. Partidele retur vor avea loc la 19 aprilie.

Aţi găsit produse alterate printre cumpărăturile pentru 1 Mai?

Observator » Sport » AC Milan - Napoli 1-0, în sferturile Champions League. Istvan Kovacs a eliminat un jucător al oaspeţilor