Observator » Sport » Andone ordona castigarea Cupei

Andone ordona castigarea Cupei

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.05.2011, 20:17 | Modificat la 18.01.2017, 19:55

"Trebuie sa castigam finala!" e ordinul lui Ioan Andone pentru spartanii sai. "Suntem specialisti, avem toate atuurile!" spun dinamovistii care sunt pregatiti si pentru penaltiuri in finala cu Steaua.

"Trebuie sa castigam finala!" e ordinul lui Ioan Andone pentru spartanii sai. "Suntem specialisti, avem toate atuurile!" spun dinamovistii care sunt pregatiti si pentru penaltiuri in finala cu Steaua.