Andone ordona castigarea Cupei
"Trebuie sa castigam finala!" e ordinul lui Ioan Andone pentru spartanii sai. "Suntem specialisti, avem toate atuurile!" spun dinamovistii care sunt pregatiti si pentru penaltiuri in finala cu Steaua.
"Trebuie sa castigam finala!" e ordinul lui Ioan Andone pentru spartanii sai. "Suntem specialisti, avem toate atuurile!" spun dinamovistii care sunt pregatiti si pentru penaltiuri in finala cu Steaua.