Observator » Sport » Andone sacrifica spectacolul

Andone sacrifica spectacolul

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.10.2010, 16:22 | Modificat la 02.06.2018, 11:45

Dinamovistii au uitat deja victoria din derbyul cu Steaua! Cainii vor sa-i faca pe plac lui Borcea si sa urce in clasament. "E dureros sa fii pe 7" s-a plans actionarul dinamovist. Cainii incearca o noua victorie in aceasta seara, in direct la Antena 1, de la 20.30, impotriva Gloriei Bistrita.

Dinamovistii au uitat deja victoria din derbyul cu Steaua! Cainii vor sa-i faca pe plac lui Borcea si sa urce in clasament. "E dureros sa fii pe 7" s-a plans actionarul dinamovist. Cainii incearca o noua victorie in aceasta seara, in direct la Antena 1, de la 20.30, impotriva Gloriei Bistrita.