Observator » Sport » Becali: "Daca ramanea la Steaua Victor Piturc, castigam campionatul"

Becali: "Daca ramanea la Steaua Victor Piturc, castigam campionatul"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.10.2011, 20:00 | Modificat la 02.07.2018, 09:45

Gigi Becali si Victor Piturca, nu-si vorbesc, de un an de zile, dar patronul, ii face complimente selectionerului, care nu-i raspunde la telefon. "Daca ramanea la Steaua, castigam campionatul", spune Becali.

Gigi Becali si Victor Piturca, nu-si vorbesc, de un an de zile, dar patronul, ii face complimente selectionerului, care nu-i raspunde la telefon. "Daca ramanea la Steaua, castigam campionatul", spune Becali.