Cosmin Olaroiu a facut minuni cu Al Ain
Cosmin Olaroiu a facut minuni cu Al Ain in acest sezon si a fost rasplatit pe masura. Echipa la care joaca Radoi a cistigat titlul dupa 8 ani si a sarbatorit grandios performanta. La fiesta celor de la Al Ain au asistat peste 16.000 de fani. Olaroiu si ceilalti romani din staff, Catalin Necula si Vasile Iordache, alaturi de Mirel Radoi au fost aclamati la scena deschisa. Olaroiu si Radoi au purtat steaguri cu tricolorul Romaniei la pozele de grup ale campionilor din Emirate.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Cosmin Olaroiu a facut minuni cu Al Ain in acest sezon si a fost rasplatit pe masura. Echipa la care joaca Radoi a cistigat titlul dupa 8 ani si a sarbatorit grandios performanta. La fiesta celor de la Al Ain au asistat peste 16.000 de fani. Olaroiu si ceilalti romani din staff, Catalin Necula si Vasile Iordache, alaturi de Mirel Radoi au fost aclamati la scena deschisa. Olaroiu si Radoi au purtat steaguri cu tricolorul Romaniei la pozele de grup ale campionilor din Emirate.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰