Observator » Sport » Dinamo - Brasov 2-1

Dinamo - Brasov 2-1

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.04.2011, 08:03 | Modificat la 29.04.2017, 12:25

Dinamo a depasit Steaua in clasament! A urcat pe locul 4, dupa ce a invins cu 2 la 1 ucigasul de granzi, Brasovul, care i-a dat emotii lui Andone. A condus cu 1 la 0 in Stefan cel Mare!

Dinamo a depasit Steaua in clasament! A urcat pe locul 4, dupa ce a invins cu 2 la 1 ucigasul de granzi, Brasovul, care i-a dat emotii lui Andone. A condus cu 1 la 0 in Stefan cel Mare!