Observator » Sport » Dinamo se reinventează, dar nu uită de cupele europene

Dinamo se reinventează, dar nu uită de cupele europene

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.02.2014, 08:15 | Modificat la 23.01.2020, 00:55

Dinamo e la opt puncte de locul trei ocupat de Petrolul. Din 2009 nu au mai terminat câinii pe podium. Campioană în România ieşea atunci Unirea Urziceni. Negoiţă i-a spus lui Stoican că vrea să vadă Dinamo pe locul patru la finalul campionatului, dar câinii nu se mulţumesc cu atât.

Dinamo e la opt puncte de locul trei ocupat de Petrolul. Din 2009 nu au mai terminat câinii pe podium. Campioană în România ieşea atunci Unirea Urziceni. Negoiţă i-a spus lui Stoican că vrea să vadă Dinamo pe locul patru la finalul campionatului, dar câinii nu se mulţumesc cu atât.