Dinamo se reinventează, dar nu uită de cupele europene
Dinamo e la opt puncte de locul trei ocupat de Petrolul. Din 2009 nu au mai terminat câinii pe podium. Campioană în România ieşea atunci Unirea Urziceni. Negoiţă i-a spus lui Stoican că vrea să vadă Dinamo pe locul patru la finalul campionatului, dar câinii nu se mulţumesc cu atât.
Dinamo e la opt puncte de locul trei ocupat de Petrolul. Din 2009 nu au mai terminat câinii pe podium. Campioană în România ieşea atunci Unirea Urziceni. Negoiţă i-a spus lui Stoican că vrea să vadă Dinamo pe locul patru la finalul campionatului, dar câinii nu se mulţumesc cu atât.
