Observator » Sport » Dumitru Dragomir a fost vedeta delegatiei Romaniei, in Luxemburg

Dumitru Dragomir a fost vedeta delegatiei Romaniei, in Luxemburg

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.09.2011, 20:04 | Modificat la 27.12.2020, 13:05

Dumitru Dragomir a fost vedeta delegatiei Romaniei la sosirea tricolorilor in Luxemburg Seful Ligii s-a luat dupa Cristi Borcea si s-a imbracat in alb si rosu, asa cum obisnuieste si presedintele executiv din Stefan cel Mare. La costumul alb, Mitica a purtat, dupa obicei, palarie asortata si a pozat cu stil in fata camerelor!

Dumitru Dragomir a fost vedeta delegatiei Romaniei la sosirea tricolorilor in Luxemburg Seful Ligii s-a luat dupa Cristi Borcea si s-a imbracat in alb si rosu, asa cum obisnuieste si presedintele executiv din Stefan cel Mare. La costumul alb, Mitica a purtat, dupa obicei, palarie asortata si a pozat cu stil in fata camerelor!