Dumitru Dragomir a fost vedeta delegatiei Romaniei, in Luxemburg
Dumitru Dragomir a fost vedeta delegatiei Romaniei la sosirea tricolorilor in Luxemburg Seful Ligii s-a luat dupa Cristi Borcea si s-a imbracat in alb si rosu, asa cum obisnuieste si presedintele executiv din Stefan cel Mare. La costumul alb, Mitica a purtat, dupa obicei, palarie asortata si a pozat cu stil in fata camerelor!
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Dumitru Dragomir a fost vedeta delegatiei Romaniei la sosirea tricolorilor in Luxemburg Seful Ligii s-a luat dupa Cristi Borcea si s-a imbracat in alb si rosu, asa cum obisnuieste si presedintele executiv din Stefan cel Mare. La costumul alb, Mitica a purtat, dupa obicei, palarie asortata si a pozat cu stil in fata camerelor!
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰