Observator » Sport » Dumitru Dragomir nu mai critica Steaua

Dumitru Dragomir nu mai critica Steaua

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.12.2011, 23:38 | Modificat la 03.01.2017, 12:00

Avertizat de Becali sa nu mai critice Steaua, Dumitru Dragomir s-a conformat. Seful Ligii lauda echipa lui Costea si Tanase, dar mai ales pe antrenorul Ilie Stan si e convins ca Gigi nu-l va demite pe Stan, cel putin pana la vara.

Avertizat de Becali sa nu mai critice Steaua, Dumitru Dragomir s-a conformat. Seful Ligii lauda echipa lui Costea si Tanase, dar mai ales pe antrenorul Ilie Stan si e convins ca Gigi nu-l va demite pe Stan, cel putin pana la vara.