Observator » Sport » Dumitru Dragomir s-a saturat sa fie sef la Liga

Dumitru Dragomir s-a saturat sa fie sef la Liga

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.12.2011, 20:07 | Modificat la 07.07.2018, 12:40

Dumitru Dragomir s-a saturat sa fie sef la Liga. Il bate gandul retragerii. Dragomir e presedinte la Liga din 1996, iar actualul mandat ii expira in 2014. "Ma gandesc sa renunt, dar s-ar putea sa ma gandesc vreo 10 ani!" zice nea Mitica. Daca renunta, Dragomir ar vrea sa faca o cariera si in televiziune, unde promite ca va dezvalui toate culisele de la liga.

Dumitru Dragomir s-a saturat sa fie sef la Liga. Il bate gandul retragerii. Dragomir e presedinte la Liga din 1996, iar actualul mandat ii expira in 2014. "Ma gandesc sa renunt, dar s-ar putea sa ma gandesc vreo 10 ani!" zice nea Mitica. Daca renunta, Dragomir ar vrea sa faca o cariera si in televiziune, unde promite ca va dezvalui toate culisele de la liga.