Observator » Sport » Dumitru Dragomir: "Steaua termina grupa pe primul loc"

Dumitru Dragomir: "Steaua termina grupa pe primul loc"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.10.2012, 07:42 | Modificat la 27.07.2020, 14:05

"Steaua termina grupa pe primul loc" e pronisticul lui Dumitru Dragomir dupa victoria ros-albastrilor din meciul cu Molde. Singurul stelist care nu l-a impresionat pe seful de la Liga a fost brazilianul Adi Rocha. Reghe l-a schimbat pe atacantul venit de la Chiajna dupa doar 55 de minute cu Mihai Costea.

"Steaua termina grupa pe primul loc" e pronisticul lui Dumitru Dragomir dupa victoria ros-albastrilor din meciul cu Molde. Singurul stelist care nu l-a impresionat pe seful de la Liga a fost brazilianul Adi Rocha. Reghe l-a schimbat pe atacantul venit de la Chiajna dupa doar 55 de minute cu Mihai Costea.