Observator » Sport » Dumitru Dragomir: "Tamas, Chipciu si Torje au baut pana dimineata in Amsterdam"

Dumitru Dragomir: "Tamas, Chipciu si Torje au baut pana dimineata in Amsterdam"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.03.2013, 07:31 | Modificat la 29.03.2013, 17:10

Tricolorii n-au suferit dupa umilinta din Olanda. "Mai multi fotbalisti au baut pana dimineata in Amsterdam", e dezvaluirea soc a lui Dumitru Dragomir. Tamas, Chipciu si Torje sunt fotbalistii dati de gol de presedintele Ligii.

 O stire venita din Spania ne anunta ca 13 fotbalisti de la FC Barcelona au mers la antrenament in... ziua lor LIBERA! In acelasi timp, la Amsterdam, imediat dupa ce au fost umiliti de Olanda, fotbalistii echipei nationale au preferat sa isi faca de cap in cluburi pana dimineata.