Observator » Sport » Emmanuel Petit: "Mutu e o pierdere"

Emmanuel Petit: "Mutu e o pierdere"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.10.2010, 20:01 | Modificat la 08.11.2017, 19:35

"Mutu este o mare pierdere pentru Romania", o spune un fost mare campion european si mondial, Emmanuel Petit.

"Mutu este o mare pierdere pentru Romania", o spune un fost mare campion european si mondial, Emmanuel Petit.