Observator » Sport » Gigi Becali, satul de amenzi!

Gigi Becali, satul de amenzi!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.02.2011, 20:04 | Modificat la 18.06.2018, 14:40

Gigi Becali, s-a saturat, sa mai plateasca, amenzi la Liga, pentru declaratiile sale! Seful Stelei, se plange, ca sanctiunile in Romania, sunt prea mari. S-a luat, si de presedintele Ligii, Dumitru Dragomir. Acesta il ameninta, ca-l va declara, "persona non grata in fotbal."

Gigi Becali, s-a saturat, sa mai plateasca, amenzi la Liga, pentru declaratiile sale! Seful Stelei, se plange, ca sanctiunile in Romania, sunt prea mari. S-a luat, si de presedintele Ligii, Dumitru Dragomir. Acesta il ameninta, ca-l va declara, "persona non grata in fotbal."