Observator » Sport » Invoire pentru pauza de masa!

Invoire pentru pauza de masa!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.10.2010, 20:26 | Modificat la 05.12.2017, 15:55

Mancarea facuta de mama lui Gigi Becali e laudata si la Liga. "E buna de nu s-a mai pomenit asa ceva", spune Dragomir, care il intelege pe patronul Stelei.

Mancarea facuta de mama lui Gigi Becali e laudata si la Liga. "E buna de nu s-a mai pomenit asa ceva", spune Dragomir, care il intelege pe patronul Stelei.