Observator » Sport » Jocurile Europene Baku 2015: Echipa masculină de sabie a României, medaliată cu argint

Jocurile Europene Baku 2015: Echipa masculină de sabie a României, medaliată cu argint

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.06.2015, 18:43 | Modificat la 26.06.2015, 18:46

Echipa masculină de sabie a României a obținut medaliile de argint la Jocurile Europene de la Baku (Azerbaidjan), vineri, după ce a fost învinsă în finală de Italia la o singură tușă, cu 45-44

Echipa masculină de sabie a României a obținut medaliile de argint la Jocurile Europene de la Baku (Azerbaidjan), vineri, după ce a fost învinsă în finală de Italia la o singură tușă, cu 45-44