Observator » Sport » Lacatus si-a luat caine!

Lacatus si-a luat caine!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.12.2010, 20:07 | Modificat la 18.06.2018, 12:50

Fiica lui Lacatus si-a luat catel din Spania. Un bishon pe care il cheama Ashley. Dar pentru ca domnisoara Lacatus este ocupata cu lectiile de snowboard, antrenorul Stelei trebuie sa aiba grija de cainele care nu este rosu!

Fiica lui Lacatus si-a luat catel din Spania. Un bishon pe care il cheama Ashley. Dar pentru ca domnisoara Lacatus este ocupata cu lectiile de snowboard, antrenorul Stelei trebuie sa aiba grija de cainele care nu este rosu!