Observator » Sport » Liga Intai se amana cu o saptamana

Liga Intai se amana cu o saptamana

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.02.2012, 20:04 | Modificat la 14.07.2018, 13:20

E sigur! Inceperea sezonului de primavara in Liga Intai se amana cu o saptamana. Mai mult nu se poate, zice Dumitru Dragomir. Incepand cu 2 martie se va juca in fiecare saptamana, indiferent de vreme.

E sigur! Inceperea sezonului de primavara in Liga Intai se amana cu o saptamana. Mai mult nu se poate, zice Dumitru Dragomir. Incepand cu 2 martie se va juca in fiecare saptamana, indiferent de vreme.