Observator » Sport » Nastase, la parada de Ziua Nationala

Nastase, la parada de Ziua Nationala

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.12.2011, 19:59 | Modificat la 01.12.2017, 19:15

Generalul Ilie Nastase a fost la parada de Ziua Nationala. "Sa fim patrioti 365 de zile pe an, nu una singura!", este sfatul celui care ne-a facut mandri ca suntem romani. Chiar daca a locuit la Paris si la New York, Nastase spune cu mana pe inima, ca este patriot!

Generalul Ilie Nastase a fost la parada de Ziua Nationala. "Sa fim patrioti 365 de zile pe an, nu una singura!", este sfatul celui care ne-a facut mandri ca suntem romani. Chiar daca a locuit la Paris si la New York, Nastase spune cu mana pe inima, ca este patriot!