Observator » Sport » Nationala are sapte stelisti in lot

Nationala are sapte stelisti in lot

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.09.2012, 07:53 | Modificat la 05.06.2017, 20:00

Steaua e echipa nationala. Are sapte oameni la lotul lui Piturca si unul la tineret. Reghecampf e multumit, dar nu prea! Asteapta ca Rusescu si Adi Popa sa debuteze sub tricolor la meciul cu Andorra. Romania - Andorra e in direct la Antena 1, marti la 20:30.

Steaua e echipa nationala. Are sapte oameni la lotul lui Piturca si unul la tineret. Reghecampf e multumit, dar nu prea! Asteapta ca Rusescu si Adi Popa sa debuteze sub tricolor la meciul cu Andorra. Romania - Andorra e in direct la Antena 1, marti la 20:30.