Observator » Sport » Noua Stea vine din vest

Noua Stea vine din vest

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.07.2011, 19:59 | Modificat la 19.06.2018, 08:55

Din vest rasare Noua Stea! Gigi Becali s-a inteles cu Iancu de la Timisoara sa-i ia pe Bourceanu si pe Goga in coproprietate. Steaua se intareste, iar Iancu isi protejeaza investitia!

Din vest rasare Noua Stea! Gigi Becali s-a inteles cu Iancu de la Timisoara sa-i ia pe Bourceanu si pe Goga in coproprietate. Steaua se intareste, iar Iancu isi protejeaza investitia!