Observator » Sport » Numai "stejari" stelisti la nationala

Numai "stejari" stelisti la nationala

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.05.2011, 16:21 | Modificat la 15.04.2017, 13:05

O nationala numai de stejari stelisti! Asta isi doresc ros-albastrii, care se lauda ca merita sa fie cu totii selectionati pentru IRB Nations Cup. In tabara rivala, la Dinamo, e jale mare: n-a fost convocat niciun rugbyst din haita

O nationala numai de stejari stelisti! Asta isi doresc ros-albastrii, care se lauda ca merita sa fie cu totii selectionati pentru IRB Nations Cup. In tabara rivala, la Dinamo, e jale mare: n-a fost convocat niciun rugbyst din haita