Observator » Sport » S-au intors spartanii

S-au intors spartanii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.10.2010, 20:06 | Modificat la 18.06.2018, 10:15

Andone a avut si un motiv de bucurie in meciul cu Otelul. Dinamovistii s-au intors in tribune. 4000 de suporteri au fost sa-i vada pe dinamovisti cu liderul.

Andone a avut si un motiv de bucurie in meciul cu Otelul. Dinamovistii s-au intors in tribune. 4000 de suporteri au fost sa-i vada pe dinamovisti cu liderul.