Observator » Sport » S-au numarat gresit

S-au numarat gresit

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.01.2011, 20:10 | Modificat la 18.06.2018, 14:00

Stelistii s-au intors in Antalya, dupa ce au petrecut doar trei zile in tara! Meme si-a luat carti la el, ca sa aiba ce face intre antrenamente. Bilasco si Brandan s-au multumit cu ziare!

Stelistii s-au intors in Antalya, dupa ce au petrecut doar trei zile in tara! Meme si-a luat carti la el, ca sa aiba ce face intre antrenamente. Bilasco si Brandan s-au multumit cu ziare!