Observator » Sport » Scandal la meciul Arges - U Cluj

Scandal la meciul Arges - U Cluj

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.05.2010, 16:08 | Modificat la 13.06.2018, 14:30

Meci de fotbal cu îmbrânceli, la Piteşti. Nemulţumiţi de penalty-ul acordat Universităţii Cluj , suporterii echipei FC Argeş au intrat pe teren, să îi ceară socoteală arbitrului, cu pumnii.

Meci de fotbal cu îmbrânceli, la Piteşti. Nemulţumiţi de penalty-ul acordat Universităţii Cluj , suporterii echipei FC Argeş au intrat pe teren, să îi ceară socoteală arbitrului, cu pumnii.