Observator » Sport » Shakira a dat-o pe golf

Shakira a dat-o pe golf

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.08.2011, 20:03 | Modificat la 13.03.2018, 12:05

Shakira a dat-o pe golf. Cantareata din Columbia a luat lectii in Mexic. Nu de la Pique ci de la doi instructori. Fotbalistul e ocupat cu dubla de foc impotriva Realului din supercupa Spaniei.

Shakira a dat-o pe golf. Cantareata din Columbia a luat lectii in Mexic. Nu de la Pique ci de la doi instructori. Fotbalistul e ocupat cu dubla de foc impotriva Realului din supercupa Spaniei.