Show cu tacul la GSPTV
A fost o zi plina de surprize la in finala campionatului national de biliard, bila 9, transmisa in direct, de GSP TV! Favoritul numarul 1, Ovidiu Cristea, a fost invins de Zoltan Kercso. Un pusti de 15 ani din Constanta,a dat lovitura si s-a calificat si el in sferturi.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
A fost o zi plina de surprize la in finala campionatului national de biliard, bila 9, transmisa in direct, de GSP TV! Favoritul numarul 1, Ovidiu Cristea, a fost invins de Zoltan Kercso. Un pusti de 15 ani din Constanta,a dat lovitura si s-a calificat si el in sferturi.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰