Observator » Sport » Start la "noroiala"

Start la "noroiala"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.07.2010, 19:52 | Modificat la 21.06.2018, 17:30

Unii se plang de starea drumurilor, iar altii ar da orice ca acestea sa fie cat mai. stricate si pline de noroi! Raiul pasionatilor de balaceala in noroi, trecut prin vaduri, sarit peste bolovani si trunchiuri de copaci e in aceste zile in padurile din judetul Hunedoara. A inceput o noua editie a competitiei Transilvania Adventure Trophy.

Unii se plang de starea drumurilor, iar altii ar da orice ca acestea sa fie cat mai. stricate si pline de noroi! Raiul pasionatilor de balaceala in noroi, trecut prin vaduri, sarit peste bolovani si trunchiuri de copaci e in aceste zile in padurile din judetul Hunedoara. A inceput o noua editie a competitiei Transilvania Adventure Trophy.