Observator » Vremea » Vreme frumoasă la malul mării. Meteorologii anunţă temperaturi din ce în ce mai ridicate

Vreme frumoasă la malul mării. Meteorologii anunţă temperaturi din ce în ce mai ridicate

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.11.2018, 13:28 | Modificat la 25.11.2018, 14:49

Marea ne cheamă la ea! Şi asta pentru că temperaturile vor fi din ce în ce mai ridicate. Cerul este destul de senin, aşa că puteţi face - fără probleme - o plimbare pe plaja din Mamaia.

Marea ne cheamă la ea! Şi asta pentru că temperaturile vor fi din ce în ce mai ridicate. Cerul este destul de senin, aşa că puteţi face - fără probleme - o plimbare pe plaja din Mamaia.