Observator » Entertainment » Shakira, cu inima la vedere după despărţirea de Pique. A lansat cu Ozuna piesa-reproş "Monotonia"

Video Shakira, cu inima la vedere după despărţirea de Pique. A lansat cu Ozuna piesa-reproş "Monotonia"

Redactia Observator | Timp citire: 2 minute
Publicat la 21.10.2022, 16:40 | Modificat la 21.10.2022, 17:32

Shakira şi Ozuna fac echipă şi lansează o nouă melodie împreună. În piesa "Monotonia", artista pare să îl critice pe fostul său iubit, Gerard Pique.

Anunţul lansării piesei "Monotonia" a fost făcut de Shakira pe pagina sa de Facebook, printr-o postare în care este protagonistă. În fundal apar însă nişte inimi însângerate. Postarea este ultima dintr-o serie de fotografii şi mesaje care au stârnit imaginaţia fanilor şi au dus la tot felul de comentarii la adresa fostului soţ al artistei.

Shakira şi Ozuna au lansat piesa "Monotonia"

Articolul continuă după reclamă

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările

Shakira şi Pique s-au despărţit în iunie

Shakira şi fotbalistul echipei FC Barcelona, Gerard Pique, cu 10 ani mai tânăr, au anunţat la începutul lunii iunie că s-au despărţit. Într-un comunicat remis agenţiei EFE, cei doi au cerut să li se respecte intimitatea după această decizie: “Ne pare rău să confirmăm că ne despărţim. Pentru binele copiilor noştri, care sunt prioritatea noastră, vă cerem să ne respectaţi intimitatea. Mulţumim pentru înţelegere!”. Shakira şi Gerard Pique au devenit un cuplu în urmă cu aproape 12 ani şi au împreună doi copii, Milan şi Sasha.