El este tânărul poliţist mort în groaznicul accident din Teleorman. Bogdan mergea spre muncă şi ar fi adormit la volan (Video)
Prima zi de Crăciun s-a transformat într-o adevărată tragedie pentru o familie din Teleorman, după ce un tânăr poliţist de 25 de ani a murit pe loc într-un cumplit accident, între Alexandria și Lăceni. Bogdan Ene, de loc din Orbeasca, mergea spre serviciu.
Prima zi de Crăciun s-a transformat într-o adevărată tragedie pentru o familie din Teleorman, după ce un tânăr poliţist de 25 de ani a murit pe loc într-un cumplit accident, între Alexandria și Lăceni. Bogdan Ene, de loc din Orbeasca, mergea spre serviciu.
Crăciun îndoliat pentru o familie din Orbeasca, judeţul Teleorman, după un teribil accident în Teleorman, produs în această dimineaţă, pe DJ504, între Alexandria și Lăceni.
Bogdan Ene, un tânăr poliţist de 25 de ani se afla la volanul unei maşini şi mergea spre locul de muncă, urmând să intre la serviciul de patrulare, la Poliția Alexendria.
La un moment dat, băiatul a pierdul controlul volanulu şi s-a răsturnat cu autoturismul în afara părţi carosabile.
- Ultimele cuvinte ale lui Bogdan, poliţistul mort în prima zi de Crăciun, într-un accident în Teleorman (Video)
- Nenorocire în ziua de Crăciun. Un poliţist de 25 de ani a murit într-un cumplit accident în Teleorman
- Arme şi muniţie, descoperite de poliţiştii de frontieră în urma unor percheziţii domiciliare, în Suceava
- Şoferul unui SUV, filmat cum încearcă să se urce pe o Skoda după o şicanare în trafic, la Timişoara
- Restricții de circulație pentru camioanele de mare tonaj pe Podul Giurgiu-Ruse. Au fost reluate lucrările de...
Nu înţelege nimeni ce s-a întâmplat, pentru că nu sunt urme de frânare, iar drumul era drept. Este posibil ca tânărul să fi adormit la volan sau căuta ceva în maşină.
Bogdan Ene era poliţist de un an
În ciuda eforturilor depuse de echipajele de prim-ajutor sosite la faţa locului, tânărul nu a mai putut fi salvat. Potrivit ziarulteleormanul.ro, băiatul era încadrat poliţist din 2018 şi transferat la IPJ Teleorman în mai 2019.
În acest caz, a fost întocmit dosar penal sub aspectul săvârşirii infracţiunii de ucidere din culpă. Poliţişti continuă cercetările în vederea stabilirii împrejurărilor în car s-a produs tragedia.
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰