Observator » Evenimente » Bunătăți și voie bună la târgul de Paște din Sibiu

Bunătăți și voie bună la târgul de Paște din Sibiu

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.04.2017, 16:32 | Modificat la 16.04.2017, 17:32

Sibiul e unul dintre oraşele unde românii au mers să îşi petreacă vacanţa de Paşte. De câteva zile, Piaţa Mare este plină de expozanţi, care şi-au umplut tarabele cu bunătăţi şi obiecte făcute de mâinile lor.

Sibiul e unul dintre oraşele unde românii au mers să îşi petreacă vacanţa de Paşte. De câteva zile, Piaţa Mare este plină de expozanţi, care şi-au umplut tarabele cu bunătăţi şi obiecte făcute de mâinile lor.