CUPA MONDIALĂ: Mexic - Camerun, scor 1-0, în grupa A

Reprezentativa Mexicului a învins la Natal, cu scorul de 1-0, selecţionata Camerunului, într-un meci contând pentru grupa A a competiţiei, în care mexicanii au avut două goluri anulate

Reprezentativa Mexicului a învins la Natal, cu scorul de 1-0 (0-0), selecţionata Camerunului, într-un meci contând pentru grupa A a competiţiei, în care mexicanii au avut două goluri anulate

Unica reuşită a meciului a fost semnată de Oribe Peralta, în minutul 61.

Mexicanii au trimis mingea în poartă în minutul 12, dar arbitrul a anulat golul, pentru ofsaid. Reluările nu au confirmat poziţia de ofsaid a atacantului Giovani Dos Santos. Un al doilea gol al mexicanilor a fost anulat în minutul 30, în urma unui corner, şi tot pentru ofsaid. Nici de data aceasta reluările nu au confirmat poziţia de ofsaid a marcataorului, acelaşi Giovani Dos Santos.

35 de lei kilogramul de carne de miel înainte de Paşte. Consideraţi preţul acceptabil?

Observator » Evenimente » CUPA MONDIALĂ: Mexic - Camerun, scor 1-0, în grupa A