Observator » Evenimente » Imagini teribile de la momentul în care o maşină în care se aflau doi bărbaţi se loveşte violent de un tractor, în Vrancea

Video Imagini teribile de la momentul în care o maşină în care se aflau doi bărbaţi se loveşte violent de un tractor, în Vrancea

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.06.2021, 22:49 | Modificat la 30.06.2021, 22:51

Doi bărbaţi au murit pe loc, după ce maşina în care se aflau a lovit violent un tractor, în Vrancea.

  • Bărbaţii aflaţi în maşina implicată în accidentul din Vrancea au murit.

Momentul în care cele două vehicule se lovesc frontal a fost surprins chiar de camera de bord de pe utilaj. În imagini se vede cum tractorul circulă regulamentar, iar la un moment dat o maşină de pe banda opusă intră în depăşire. 

Şoferul pare că nu observă tractorul şi îl loveşte în plin. În urma impactului devastator, mașina la volanul căreia se afla un tânăr de 23 de ani a fost distrusă complet, iar tractorul aruncat în câmp. 

A fost nevoie de intervenția echipajelor de descarcerare, pentru ca trupurile fără viață ale celor doi bărbaţi din maşină să fie scoase din rămăşiţele autoturismului.

Articolul continuă după reclamă