Observator » Evenimente » Ion Iliescu, internat la Spitalul Elias din Capitală din cauza unor probleme cardiace

Ion Iliescu, internat la Spitalul Elias din Capitală din cauza unor probleme cardiace

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.10.2019, 16:05 | Modificat la 04.10.2019, 16:23

Fostul preşedinte al României Ion Iliescu a ajuns la Spitalul Elias din Capitală. Din primele informaţii, primul preşedinte ales democratic al ţării a apelat la medici din cauza unor probleme cardiace mai vechi, care s-au acutizat. 

Fostul preşedinte al României Ion Iliescu a ajuns la Spitalul Elias din Capitală. Din primele informaţii, primul preşedinte ales democratic al ţării a apelat la medici din cauza unor probleme cardiace mai vechi, care s-au acutizat.