Observator » Evenimente » Margareta Paslaru, o noua intalnire cu admiratorii sai

Margareta Paslaru, o noua intalnire cu admiratorii sai

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.10.2012, 16:54 | Modificat la 06.07.2018, 18:15

In primavara a lansat primul sau volum autobiografic "Eu si Timpul. Viata, vocatie, viziune". A vorbit atunci cu fanii, le-a dat autografe si chiar le-a cantat La multi ani. Doamna muzicii romanesti, Margareta Paslaru se intoarce luni dupa-amiaza in librarii pentru o noua intalnire cu admiratorii sai si o noua sesiune de autografe.

In primavara a lansat primul sau volum autobiografic "Eu si Timpul. Viata, vocatie, viziune". A vorbit atunci cu fanii, le-a dat autografe si chiar le-a cantat La multi ani. Doamna muzicii romanesti, Margareta Paslaru se intoarce luni dupa-amiaza in librarii pentru o noua intalnire cu admiratorii sai si o noua sesiune de autografe.