Observator » Evenimente » O maşină de intervenţie a companiei de transport public din Iaşi a luat foc în mers

O maşină de intervenţie a companiei de transport public din Iaşi a luat foc în mers

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.05.2018, 09:13 | Modificat la 06.05.2018, 12:00

O maşină de intervenţie a companiei de transport public din Iaşi a fost distrusă, după ce a luat foc în mers.

O maşină de intervenţie a companiei de transport public din Iaşi a fost distrusă, după ce a luat foc în mers.