Observator » Evenimente » Nu-i masina ca Trabantul

Nu-i masina ca Trabantul

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.06.2011, 16:34 | Modificat la 03.09.2017, 19:00

E mic, poarta ani grei sub capota si nu mai e la moda. Dar e in continuare foarte iubit. Trabantul si-a adunat in acest weekend admiratorii la Odorheiul Secuiesc. Iar proprietarii n-au ratat ocazia sa-si expuna bijuteriile pe patru roti, din vremurile socialiste

E mic, poarta ani grei sub capota si nu mai e la moda. Dar e in continuare foarte iubit. Trabantul si-a adunat in acest weekend admiratorii la Odorheiul Secuiesc. Iar proprietarii n-au ratat ocazia sa-si expuna bijuteriile pe patru roti, din vremurile socialiste