Observator » Evenimente » O femeie a fost înjunghiată într-o instituție din cartierul Vitan

O femeie a fost înjunghiată într-o instituție din cartierul Vitan

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.01.2014, 12:29 | Modificat la 06.01.2014, 17:02

Victima a fost tăiată la gât și la torace, sub privirile îngrozite ale oamenilor din clădire. Medicii de la Spitalul de Urgență Floreasca se luptă să-i salveze viața!

Potrivit Mediafax, femeia are 48 de ani și lucrează într-o instituție din sectorul 3.

Se pare că cel care a atacat-o cu bestialitate, în timp ce aceasta se afla în timpul programului de lucru, este chiar soțul ei.

Articolul continuă după reclamă

Polițiștii cred că bărbatul a acționat din gelozie.

Citește și Bărbatul care şi-a înjunghiat soţia în cartierul Vitan a fost prins

Pe acelaşi subiect

Sursa: Mediafax