Replica navei "Pacific Princess, musafir in Portul din Constanta
Musafir de multe stele in Portul din Constanta. Replica navei "Pacific Princess", pe care in urma cu 30 de ani s-a filmat celebrul serial american "Love Boat", a ajuns in dana de pasageri a portului. Construit in 1999, nava isi pastreaza si acum din luxul navei construite in anii '70.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Musafir de multe stele in Portul din Constanta. Replica navei "Pacific Princess", pe care in urma cu 30 de ani s-a filmat celebrul serial american "Love Boat", a ajuns in dana de pasageri a portului. Construit in 1999, nava isi pastreaza si acum din luxul navei construite in anii '70.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰