Video Șofer mort într-o mașină făcută zob în copac, lângă poligonul militar de la Cincu. Pompierii s-au chinuit zeci de minute să-l scoată dintre fiare
Noaptea trecută, un accident rutier tragic a avut loc lângă localitatea Cincu, din Braşov. Şoferul unei maşini a pierdut controlul volanului şi s-a izbit violent de un copac de pe marginea şoselei.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Impactul a fost atât de puternic, încât maşina s-a făcut zob, iar pompierii s-au chinuit zeci de minute să-l scoată pe bărbat din mormanul de fiare.
"La fata locului s-au deplasat un echipaj de descarcerare, un echipaj SMURD si un echipaj cu apă și spumă. S-au deplasat și o autospecială cu apă si spumă cu modul de descarcerare și un echipaj SMURD de la ISU Sibiu. S-a intervenit pentru descarcerarea victimei dintre fiarele autoturismului. Din păcate, victima a suferit leziuni incompatibile cu viața și a fost declarată decedată“ comunică ISU Brașov", au transmis reprezentanții ISU Brașov.
Din păcate însă, medicii sosiţi la faţa locului nu i-au mai putut salva viaţa.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰