Observator » Evenimente » Trabantiştii s-au reunit la Odorheiu Secuiesc

Trabantiştii s-au reunit la Odorheiu Secuiesc

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.07.2014, 19:39 | Modificat la 06.07.2014, 19:56

Trabantul este precum vinul. Cu cât este mai vechi, cu atât este mai bun. Iar la întâlnirea trabantiştilor, de la Odorheiu Secuiesc, toate au fost cele mai bune.

Trabantul este precum vinul. Cu cât este mai vechi, cu atât este mai bun. Iar la întâlnirea trabantiştilor, de la Odorheiu Secuiesc, toate au fost cele mai bune.